ABA: Partizan slavio u Zagrebu

Ekipa Partizana savladala je Cibonu u Zagrebu u meču 16. kola ABA lige – 82:77 (38:36).

U prvih dvadeset minuta gledali smo izjednačenu igru na obje strane, nijedna od dviju ekipa nije dobro šutirala, pa niko nije imao osetniju prednost, da bi crno-bijeli na odmor otišli sa košem viška.

Tim Aleksandra Džikića je sjajno otvorio drugo poluvrijeme, pogodili su gosti tri vezane trojke, Vil Hečer nastavio je simultanku s kraja prvog dijela, pa je Partizan sve do samog kraja imao dvocifrenu prednost.

Pokušali su ‘Vukovi’ nešto bržom igrom da se vrate, prišli su na četiri poena zaostatka na ulasku u posljednju minut, ali je poslije trojke Mihajla Andrića sve bilo riješeno.

Partizan sada ima 13 pobjeda i tri poraza na drugom mjestu, dok je Cibona na petoj poziciji sa deset trijumfa i šest neuspjeha.