SP u fudbalu počinje u četvrtak, raspored utakmica


Svjetsko fudbalsko prvenstvo u Rusiji počinje u četvrtak, 14. juna, utakmicom Rusija – Saudijska Arabija, a završava 15. jula kada je na rasporedu finale.

Sve utakmice Mundijala u Rusiji možete gledati u direktnom prenosu, samo na programu BHT1, dok druge televizijske kuće neće imati prenos utakmica.

Podsjećamo, korisnici “Elta kabela” jedini će biti u prilici da gledaju sve utakmice svjetskog prvenstva, koje će prenositi BHT1, u HD rezoluciji, i to besplatno za sve svoje korisnike.

Ovdje pogledajte raspored utakmica i satnicu u kojem terminu ćete uživati u fudbalskim majstorijama fudbalera najjačih reprezentacija svijeta.

14. juna:

17:00 A grupa: Rusija – Saudijska Arabija (Moskva)

15. juna:

14:00 A gripa: Egipat – Urugvaj (Jekaterinburg)

17:00 B grupa Maroko – Iran (St. Peterburg)

20:00 B grupa: Portugal – Španija (Soči)

16. juna:

12:00 C grupa: Francuska – Australija (Kazan)

18:00 C grupa: Peru – Danska (Saransk)

15:00 D grupa: Argentina – Island (Moskva)

21:00 D grupa: Hrvatska – Nigerija (Kaliningrad)

17. juna:

14:00 E grupa: Kostarika – Srbija (Samara)

20:00 E grupa: Brazil – Švicarska (Rostov na Donu)

17:00 F grupa: Njemačka – Meksiko (Moskva)

18. juna:

14:00 F grupa: Švedska – Južna Koreja (Nižnji Novgorod)

17:00 G grupa: Belgija – Panama (Soči)

20:00 G grupa: Tunis – Engleska (Volgograd)

19. juna:

20:00 A grupa: Rusija – Egipat (St. Peterburg)

14:00 H grupa: Kolumbija – Japan (Saransk)

17:00 H grupa: Poljska – Senegal (Moskva)

20. juna:

17:00 A grupa: Urugvaj – Saudijska Arabija (Rostov na Donu)

14:00 B grupa: Portugal – Maroko (Moskva)

20:00 B grupa: Iran – Španija (Kazan)

21. juna:

14:00 C grupa: Danska – Australija (Samara)

17:00 C grupa: Francuska – Peru (Jekaterinburg)

20:00 D grupa: Argentina – Hrvatska (Nižnji Novgorod)

22. juna:

17:00 D grupa: Nigerija – Island (Volgograd)

14:00 E grupa: Brazil – Kostarika (St. Peterburg)

20:00 E grupa: Srbija – Švicarska (Kaliningrad)

23. juna:

17:00 F grupa: Južna Koreja – Meksiko (Rostov na Donu)

20:00 F grupa: Njemačka – Švedska (Soči)

14:00 G grupa: Belgija – Tunis (Moskva)

24. juna:

14:00 G grupa: Engleska – Panama (Nižnji Novgorod)

17:00 H grupa: Japan – Senegal (Jekaterinburg)

20:00 H grupa: Poljska – Kolumbija (Kazan)

25. juna:

16:00 A grupa: Urugvaj – Rusija (Samara)

16:00 A grupa: Saudijska Arabija – Egipat (Volgograd)

20:00 B grupa: Španija – Maroko (Kaliningrad)

20:00 B grupa: Iran – Portugal (Saransk)

26. juna:

16:00 C grupa: Danska – Francuska (Moskva)

16:00 C grupa: Australija – Peru (Soči)

20:00 D grupa: Island – Hrvatska (Rostov na Donu)

20:00 D grupa: Nigerija – Argentina (St. Peterburg)

27. juna:

16:00 F grupa: Meksiko – Švedska (Jekaterinburg)

16:00 F grupa: Južna Koreja – Njemačka (Kazan)

20:00 E grupa: Srbija – Brazil (Moskva)

20:00 E grupa: Švicarska – Kostarika (Nižnji Novgorod)

28. juna:

16:00 H grupa: Senegal – Kolumbija (Samara)

16:00 H grupa: Japan – Poljska (Volgograd)

20:00 G grupa: Engleska – Belgija (Kaliningrad)

20:00 G grupa: Panama – Tunis (Saransk)

30. juna:

osmina finala:

16:00 1. C grupa – 2. D grupa (Kazan)

20:00 1. A grupa – 2. B grupa (Soči)

1. jula:

osmina finala:

16:00 1. B grupa – 2. A grupa (Moskva)

20:00 1. D grupa – 2. C grupa (Nižnji Novgorod)

2. jula:

osmina finala:

16:00 1. E grupa – 2. F grupa (Samara)

20:00 1. G grupa – 2. H grupa (Rostov na Donu)

3. jula:

osmina finala:

16:00 1. F-grupa – 2. E-grupa (St. Peterburg)

20:00 1. H-grupa – 2. G-grupa (Moskva)

6. jula:

četvrtfinale:

16:00 pobjednik A1/B2 – pobjednik C1/D2 (Nižnji Novgorod)

20:00 pobjednik E1/F2 – pobjednik G1/H2 (Kazan)

7. jula:

četvrtfinale:

16:00 pobjednik F1/E2 – pobjednik H1/G2 (Samara)

20:00 pobjednik B1/A2 – pobjednik D1/C2, Soči

10. jula:

polufinale:

20:00 pobjednik četvrtfinala 1 – pobjednik četvrtfinala 2 (St. Peterburg)

11. jula:

polufinale:

20:00 pobjednik četvrtfinala 3 – pobjednik četrvtfinala 4 (Moskva)

14. jula:

16:00 utakmica za 3. mjesto (St. Peterburg)

15. jula:

17:00 finale (Moskva).

(Srpska Cafe)

Komentari