24. 09. 2020.

LE: Zvezda može na Hajduk Split

“Crveno-bele” u naredne dvije nedelje očekuje dvomeč sa IBV-om sa Islanda, koji ne bi trebalo da bude visoka prepreka za srpskog vicešampiona.

Međutim, već u narednoj rundi potencijalni rivali su Štutgart, Rubin, Sevilja, Udineze, Svonsi, Metalurg Donjeck i Hajduk Split.

Potencijalni protivnici su još Standard Lijež, Klub Briž, Hapoel Tel Aviv, Sparta Prag, Sent Etjen, Leh, Trabzon, Olborg, Anortozis, Rozenborg, Cirih, Žilina, Utreht, Makabi Haifa, Rapid, Eštoril, Šturm Grac, Omonija, Černomorec, Vitese, Debrecen i Kubanj Krasnodar.

Kvalifikacije za Ligu Evrope, 2. kolo (18/25. jul):
Haken (Švedska) – Sparta Prag (Češka)
Tun (Švajcarska) – Čikura (Gruzija)
Olimpija (Slovenija) – Žilina (Slovačka)
Ksanti (Grčka) – Linfild (S. Irska)
Inter Baku (Azerbejdžan) – Trumse (Norveška)
Anortozis Famagusta (Kipar) – Jefle (Švedska)
Šturm Grac (Austrija) – Breidablik (Island)
Irtiš Pavlodar (Kazahstan) – Široki Brijeg (BIH)
IL Hed (Norveška) – Aktobe (Kazahstan)
Dila Gori (Gruzija) – Olborg (Danska)
Makabi Haifa (Izrael) – Hazar (Azerbejdžan)
Hajduk (Hrvatska) – Turnovo (Makedonija)
Černomorec Odesa (Ukrajina) – Dačija (Moldavija)
Skonto (Letonija) – Slovan Liberec (Češka)
Karabah (Azerbejdžan) – Pjast (Poljska)
Ventspils (Letonija) – Ženes Eš (Luksemburg)
Rozenborg (Norveška) – Sent Džonston (Škotska)
Trabzonspor (Turska) – Deri Siti (Irska)
Senica (Slovačka) – Mladost Podgorica (C. Gora)
Astra (Rumunija) – Omonija (Kipar)
Valeta (Mata) – Minsk (Belorusija)
Dinamo Minsk (Belorusija) – Lokomotiva Zagreb (Hrvatska)
Geteborg (Švedska) – Trenčín (Slovačka)
Santa Koloma (Andora) – Botev Plovdiv (Bugarska)
Sarajevo (BiH) – Kukeši (Albanija)
Malme (Švedska) – Hibernijan (Škotska)
Jagodina (Srbija) – Rubin Kazanj (Rusija)
Stromsgodset (Norveška) – Debrecin (Mađarska)
Petrolul (Rumunija) – Víkingur (F. Ostrva)
Rijeka (Hrvatska) – Prestatin Taun (Vels)
Žalgiris (Litvanija) – Pjunik (Jermenija)
Diferdanž 03 (Luksemburg) – Utreht (Holandija)
Beroe Stara Zagora (Bugarska) – Hapoel Tel Aviv (Izrael)
Honka Espo (Finska) – Leh (Poljska)
Crvena zvezda (Srbija) – IBV (Island)
Panduri (Rumunija) – Levadija (Estonija)
Slask (Poljska) – Rudar Pljevlja (C. Gora)
Rejkjavík (Island) – Standard (Belgija)
Šahtjor Soligorsk (Belorusija) – Milsami (Moldavija)
Vojvodina (Srbija) – Honved (Mađarska)
Izvor. B92 | AK

Microsoft napušta Windows Defender
Microsoft napušta Windows Defender