27. 09. 2020.

Vojvodina na Honved, Zvezda sa Vestmanejarom

Vojvodina je u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, savladan je Hibernijans sa Malte 3:2 (1:1), u prvom meču Novosađani su bili ubJedljiviji 4:1. Naredni rival Vojvodine je Mađarski Honved. Crvena zvezda u drugom kolu igra protiv islandskog Vestmanejara, koji je u dvomeču bio bolji od Tošhavna.

Strijelci: Alivodić u 40. i škuletić u 62. i 67. za Vojvodinu, a Obifule u 42. i Falja u 47. minutu iz penala za Hibernijans.

Crvena zvezda će u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope putovati čak do Islanda. Protivnik crveno-belima biće ekipa Vestmanaejera.

Nakon remija od 1:1 u prvoj utakmici protiv ekipe HB sa Farskih Ostrva, u revanšu je bilo 1:0 za Islanđane. Ekipa iz Tošhavna je bila vrlo blizu iznenađenja, ali je IBV stigao do pobjede u 90. minutu, nakon jedanaesterca.