17. 04. 2021.

Rukometaši Borca bolji od Neksea

Rukometaši Borca i Neksea odigrali su dobru utakmicu i ostvarili pobjedu koja je za banjalučki klub u ovom trenutku veoma važna. Ekipa iz Našica bolje je otvorila utakmicu, u 10. minutu imala je prednost od 5:3, ali u nastavku domaćin se razigrao i do odlaska na odmor održavao rezultatski egal. Pobjednik je odlučen u drugom poluvremenu koje je bolje odigrao Borac.

Nikolić je golom u 45. minutu donio Borcu prednost od tri gola i ona je rutinski sačuvana do konačnih 31:27.

Rukometaš Borca Ratko Nikolić bio je najbolji pojedinac utakmice sa 9 postignutih golova, a pratili su ga Trivundža i Obradović sa po 7 pogodaka, a blistao je i golman Blažević sa 18 odbrana. Nekse je sa deset golova predvodio Igor Vujić. Borac nema vremena za odmor, jer već u utorak u Boriku slijedi utakmica protiv Brest Meškova.