23. 10. 2020.
Miha niže pobjede u Sampdoriji

Gol odluke postigao je Brazilac Eder u 16. minutu, na asistenciju Anđela Palomba.
U ekipi Sampdorije svih 90 minuta odigrao je reprezentativac Srbije Nenad Krstičić.

Torino je slavio u gostima protiv Udinezea sa 2:0, golovima Aleksandera Farneruda i Ćira Imobilea, a za domaći tim cijelu utakmicu su odigrali Željko Brkić i Dušan Basta. Svih 90 minuta za za Torino odigrao je Nikola Maksimović.

Lacio je prekinuo niz od šest utakmica bez pobjede u Seriji A pobedom nad Livornom od 2:0.

Strijelac oba pogotka za Rimljane bio je njemački reprezentativac Miroslav Klose.

Fudbaleri Juventusa ubjedljivo su na svom terenu pobijedili Sasuolo sa 4:0.

Het-trik za klub iz Torina postigao je Karlos Teves, dok je jedan gol dao Federiko Peluzo.

Ekipa Napolija savladala je na svom San Paolu milanski Inter u derbiju kola. Golove za Napolitance postigli su Iguain, Kaljehon, Mertens i Džemaili, dok su mrežu pogađali za neroazure Kambijaso i Nagatomo.