24. 01. 2021.
Zvezda slavila protiv Panioniosa

Ekipa Dejana Radonjića počela je nešto lošije utakmicu, mučila se u prvom poluvremenu, ali je u nastavku pregazila goste iz Grčke.

U posljednjoj dionici bilo je i maksimalnih +26, pa je Dejan Radonjić mogao da nešto veću minutažu ukaže Marku Tejiću i Nikoli Rebiću.

Marko Simonović bio je najbolji sa 18 poena i 8 skokova. Boban Marjanović imao je 10 poena i 11 skokova, DŽenkins je dodao 16 poena, a Јaka Blažič 11 uz 5 asistencija. Na drugoj strani, samo je MekKolum bio dvocifren sa 11 poena.

Crveno-beli sada u grupi L imaju skor 2-1 i u nastavku će se sa Bilbaom i Nižnim boriti za jedno od prva dva mjesta koja garantuju prolaz u dalji tok takmičenja.

Ruski tim ima 2-0 nakon pobjeda protiv Panioniosa i Crvene zvezde, dok Bilbao ima 1-1. U narednom kolu crveno-beli gostuju u Španiji.