01. 08. 2021.
Nagrađeni najbolji banjalučki osnovci

Nagrađeni najbolji banjalučki osnovci

Nagrađeni najbolji banjalučki osnovci

Nakon uručenja nagrada, gradonačelnik Gavranović je izjavio da najbolji učenici osnovnih škola apsolutno zaslužuju da se i za njih odvoji vrijeme i da im se na taj način zahvalimo, što svojim radom i zalaganjem, uspješno predstavljaju naš grad.

– Ovim putem iskazujemo puno poštovanje prema rezultatima i uspjesima koje ovi učenici postižu. Oni su najbolji među banjolučkim osnovcima i mi želimo javnosti da ukažemo na njihov naporan rad. Vjerujemo da će oni u budućnosti biti nosioci razvoja našeg društva. Naglašavam da će ovi mladi ljudi uvijek imati podršku Grada Banja Luka – poručio je Gavranović.

Najbolji učenici banjolčučkih osnovnih škola na poklon su dobili po dvije knjige – Monografiju slikara Dušana Simića i „Zmijanjsko kolo” Vase Popovića, te novčani iznos od 100 KM. U ime nagrađenih učenika, prisutnima se obratio Milan Popržen, učenik OŠ „Georgi Stojkov Rakovski”.

Najboljim učenicima srednjih škola, nagrade će biti uručene u ponedjeljak, 27. januara, u Banskom dvoru.

Listu nagrađenih učenika možete da pogledate ovdje.

.

Microsoft napušta Windows Defender
Microsoft napušta Windows Defender