20. 01. 2021.
Zvezda bolja od Panioniosa

Tim Dejana Radonjića je slavio rezultatom 78:66.

Zvezda je odigrala sličan meč kao i protiv Solnoka u ABA ligi. U prve tri četvrtine se mučila i u odbrani i u napadu, ali je u posljednjih deset minuta odigrala odlično i sasvim zasluženo je slavila.

Crveno-beli sada u L grupi ima skor 3-1 kao i prvoplasirani Nižni Novgorod i sada je veoma blizu prolaska u osminu finala.

U narednoj utakmici 12. februara Zvezda gostuje Bilbau koji je doživio ubedljiv poraz u Rusiji (81:65).

Raško Katić bio je najbolji u Atini sa 19 poena, 5 skokova i indeksom 28. Marko Simonović je imao 13 poena i 5 skokova, Nelson je uz 14 poena imao i 5 skokova i 3 asistencije, a Dženkins je dodao 10 poena i 7 asistencija. Kod domaćina, Mekolum i Karter su ubacili po 15 poena.