28. 07. 2021.
Boško Janković golčinom otvorio Livorno u pobjedi Verone! (VIDEO)

Fudbaleri Verone vratili su se na pobjednički kolosijek, poslije dva meča bez trijumfa. Oni su na gostovanju savladali Livorno rezultatom 3:2

Ekipa iz grada ljubavi sve je riješila u posljednjih desetak minuta prvog poluvremna. Srpski interanacionlac, Boško Janković je u 34. minutu sjajnim pogotkom donio prednost svom timu i time po drugi put zatresao mrežu ove sezone.

Prednost gostujuće ekipe duplirao je Romulo devet minuta kasnije na asistenicju Luke Tonija, da bi sjajni italijanski centarfor u nadoknadi vremena prvog dijela igre postigao treći pogodak za svoju ekipu., piše Telegraf. Livorno se u drugom poluvremenu nije predavao, pa je preko Paulinja u 72. odnono Greka u 73. minutu uspio da ublaži poraz.