SEHA: Partizan porazom završio ligu

Crno-bijeli“ su imali nerešen rezultat do 54. minuta, ali do kraja meča nisu uspjeli da izdrže pritisak, te su doživjeli 16. neuspjeh u sezoni.

Najefikasniji u redovima beogradskog tima bili su Vladimir Mandić i Aleksandar Radovanović sa po pet golova, Ljubomir Jovanović je upisao četiri, a na drugoj strani briljirao je Dalnis Kristopans, strijelac osam pogodaka.

Od početka meča gosti su bili u prednosti, a Partizan je do rezultatskog priključka stigao tek u 17. minutu golom Markićevića, da bi prvo vođstvo stekao četiri minuta kasnije preko Marsenića.

„Klackalica“ je prekinuta serijom Tartana od 5:0 na startu drugog poluvremena, što su „crno-bijeli“ uspjeli da anuliraju tek u 46. minutu preko Radovanovića. Novo izjednačenje viđeno je u 53. kada je precizan bio Kostadinović, međutim do kraja meča gosti su postigli pet golova i zabeležili 15. trijumf u sezoni.