02. 12. 2021.

Živković: Pravno nasilje u Palama, srušen bilbord

Ovaj sramni potez je napravljen bez ikakvog pismenog naloga ili odluke nadležnih organa.

Jasno je da opštinska vlast ne bira način da spriječi građane Pala da dobiju informacije o kandidatima koji nisu članovi njihovih stranaka.

Građani su svjedoci da Srpska demokratska stranka i Partija demokratskog progresa nisu žalili novac na bilborde u Palama, iako se neprestano pozivaju na tešku ekonomsku situaciju. Ali je, iz njima poznatih razloga, zasmetao jedini bilbord Srpske napredne stranke i Pokreta za naš grad-Pale.

Ovom prilikom želimo poručiti da nas pravnim nasiljem neće spriječiti da nastavimo predizbornu kampanju. Nadamo se da će građani Pala prepoznati ko nastupa sa pozicije sile, a ko se bori za njihove ineterese, kaže Radosav Živković, zajednički kandidat Srpske napredne stranke i Pokreta za naš grad-Pale i nosilac liste u I.J. br.8 za narodnog poslanika u Skupštini RS, navodi se u saopštenju za javnost Srpske napredne stranke.

.

Microsoft napušta Windows Defender
Microsoft napušta Windows Defender