16. 04. 2021.
Ubjedljiv poraz Partizana u Zagrebu

Crno-bijeli su tako pretrpjeli drugi uzastopni poraz u regionalnom takmičenju nakon startne pobjede u Solnoku.

Partizan je u većem dijelu duela u Zagrebu bio u zaostatku, a meč je odlučen početkom treće dionice kada crno-bijeli na -2 nisu iskoristili nekoliko napada da izjednače ili povedu.

Cedevita je u nastavku ubacila nekoliko trojki i na kraju je na ubjedljiv način došla do prve pobjede u sezoni.

Na ovoj utakmici u sastavu Partizana debitovao je povratnik Luka Bogdanović koji je za 33 minuta ubacio 8 poena (4-13. Edo Murić i Đorđe Gagić su sa po 10 poena bili jedini dvocifreni u sastavu Partizana, a na drugoj strani su Cedevitu predvodili Bilan sa 13 i Pilepić i Zubčić sa po 11 poena, javlja B92.