28. 11. 2020.
SEHA (poluvrijeme): Borac m:tel – Tatran 10:14

Poslije eliminacije u trećem kolu Kupa EHF, Banjalučanima nije ostalo vremena za previše tugovanja jer im je u utorak stigao lider na tabeli SEHA lige i jedan od glavnih favorita za titulu.

U prvih pet minuta Borac je vodio sa pogotkom prednosti, a strijelci su bili Ratko Nikolić, Nikola Milošević, Stefan Janković i Srđan Trivundža, a isti tempom „gol za gol“ banjalučka publika gledala je i do 10. minuta.

U 13. minutu rezultat je poslije drugog pogotka Jankovića bio neriješen 6:6, a onda je uslijedila furiozna serija Tatrana predvođena sjajnim Radoslavom Antlom, koji je do tada već uknjižio četiri pogotka.

Sve do pogotka Davorina Vujovića u 24. minutu, lider na tabeli SEHA lige je napravio seriju od 6:0 i otišao na osjetniju razliku.

Pored Antla, kod slovačkog prvaka se u prvom poluvremenu istakao Oliver Rabek takođe sa četiri gola, dok su u taboru domaćina najefikasniji bili Stefan Janković i Đorđe Čelić sa po dva pogotka.

Golman Banjalučana Tibor Ivanišević imao je dvije uspješne odbrane.