24. 11. 2020.
Zvezda nekako prošla Valetu

Crveno-bijeli su ostvarili zacrtani cilj – plasirali su se u naredno kolo kvalifikacija za Ligu šampiona pošto su savladali Valetu 2:1 (1:1), ali je tim sa Malte često koristio neuigranost odbrane. Slijedi Ludogorec!

Šampion Srbije Crvena zvezda ostvario je plasman u 3. kolo kvalifikacija za Ligu šampiona pošto je i u Beogradu slavio poslije preokreta i to identičnim rezultatom kao prije sedam dana na Malti – 2:1 (1:1)!

Zvezda nije briljirala u ovom meču, a prvi su Maltežani došli u vođstvo poslije kornera u 12. minutu, ali je Mičel Donald uspio da donese izjednačenje prelijepim golom sa ivice kaznenog prostora. Ređale su se šanse na obe strane, a pobjedu je donio Aleksandar Katai golom u drugom poluvremenu.

Tako je zakazan duel sa bugarskim Ludogorecom koji je i u revanšu bio bolji od podgoričke Mladosti (3:0), pa je tako zakazan duel sa 26. ili 27. jul u Razgradu.