18. 05. 2022.

Repertoar banjalučkog bioskopa “Cineplexx Palas” od 27. 1. (VIDEO)

Visoka moda – NOVO NA REPERTOARU

Režija: Sylvie Ohayon
Glavne uloge: Nathalie Baye, Lyna Khoudri, Pascale Arbillot
Trajanje filma: 100 min
Žanr: drama
Termini: 20:00 i 22:00

Ulica noćnih mora – NOVO NA REPERTOARU

Režija: Guillermo del Toro
Glavne uloge: Cate Blanchett, Willem Dafoe, Bradley Cooper
Trajanje filma: 150 min
Žanr: akcija, krimi, drama
Termini: 18:15, 19:30 i 22:20

Čudovišta iz moje porodice 2 – NOVO NA REPERTOARU

Režija: Holger Tappe
Glavne uloge: sinhronizovano
Trajanje filma: 103 min
Žanr: animirani
Termini: 15:15, 17:15 +sub/ned 11:15 i 13:30

Paralelne majke

Režija: Pedro Almodovar
Glavne uloge: Penelope Cruz, Rossy de Palma, Aitana Sánchez-Gijón, Milena Smit
Trajanje filma: 123 min
Žanr: drama
Termini: 21:00

Konačna sloboda

Režija: Sebastian Meise
Glavne uloge: Franz Rogowski, Georg Friedrich, Anton von Lucke, Thomas Prenn
Trajanje filma: 116 min
Žanr: drama
Termini: 22:00

Zlatni dečko

Režija: Ognjen Janković
Glavne uloge: Denis Muric, Andrija Kuzmanović, Igor Benčina
Trajanje filma: 90 min
Žanr: sport, drama
Termini: 16:30, 18:30, 20:30, 22:30, dodatni termin sub. i ned. 13:15

Pčelica Maja 3: Zlatno jaje

Režija: Noel Cleary
Glavne uloge: sinhronizovano
Trajanje filma: 88 min
Žanr: animirani
Termini: 15:45, +sub. i ned. 11:30, 14:30

VRISAK

Režija: Simon Kinberg
Glavne uloge: Courteney Cox, David Arquette, Jenna Ortega, Marley Shelton, Melissa Barrera
Trajanje filma: 114 min
Žanr: horor, misterija, triler
Termini: 15:45, 20:00, 22:15

Vuk i lav

Režija: Gilles de Maistre
Glavne uloge: Charlie Carrick, Graham Greene, Molly Kunz
Trajanje filma: 99 min
Žanr: avantura, porodični
Termini: sub. i ned. 13:45

KLIFORD VELIKI CRVENI PAS

Režija: Walt Becker
Glavne uloge: sinhronizovano
Trajanje filma: 97 min
Žanr: animirani, avantura, komedija
Termini: 15:30, 17:30 + sub. i ned. 12:30 i 14:30

KING’S MAN: POČETAK

Režija: Matthew Vaughn
Glavne uloge: Gemma Arterton, Matthew Goode, Aaron Taylor-Johnson
Trajanje filma: 131 min
Žanr: akcija, avantura, komedija
Termini: 17:30

Nije loše biti čovek

Režija: Dušan Kovačević
Glavne uloge: Vojin Ćetković, Branka Katić, Nenad Jezdić, Hristina Popović, Gordan Kičić
Trajanje filma: 104 min
Žanr: komedija, drama
Termini: 18:00

PJEVAJMO 2 2D/3D (sinh.)

Režija: Džon Vots
Glavne uloge: sinhronizovano
Trajanje filma: 148 min
Žanr: sf, akcija, avantura
Termini: 3D 16:00, +sub. i ned. 3D u 11:15 i 2D u 11:45

Spider-Man: Put bez povratka 3D

Režija: Džon Vots
Glavne uloge: Tom Holand, Zendeja, Džejkob Batalon, Marisa Tomej, Džejmi Foks
Trajanje filma: 148 min
Termini: 3D 19:15, dodatni termin sub. i ned. 13:15

Encanto: Naš čarobni svijet 3D (sinh.)

Režiser: Jared Bush, Byron Howard, Charise Castro Smith
Glumci: sinhronizovano
Trajanje filma: 110 min
Žanr: animirani
Termini: samo subota i nedjelja 3D u 11:30

Microsoft napušta Windows Defender
Microsoft napušta Windows Defender