22. 05. 2022.
Katai i Ivanić vodili Zvezdu do trijumfa

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Voždovac sa 3:0 u meču 25. kola Linglong Superlige.

Do prednosti su stigli u 35. minutu. Ivanić je sjajno prošao po lijevoj strani pokušao je da ubaci loptu u peterac, ona je zakačila Ivezića, promijenila pravac i završila u mreži domaćina.

Odbrana Voždovca je odolijevala do 59. minuta, kada je ponovo kapitulirala. Slobodan udarac sa oko 25 metara izveo je Katai. Fantastičan udarac preko živog zida i lopta je završila u gornjem desnom uglu gola Krunića, koji je u ovoj situaciji bio nemoćan.

Sedam minuta kasnije na semaforu je stajalo 0:3. Lijepa akcija “crveno-bijelih” po lijevoj strani, Katai i Ivanić su par puta razmijenili pasove, na kraju Ivanić pronalazi Ohija na drugoj stativi, koji plasira loptu u prazan gol, javlja RTS.