Dejan Stanković, trener Crvene zvezde, zna da od klinca napravi igrača, a nakon što je je Dragan Anokić debitovao za prvi tim, a meč sa klupe su gledali Strahinja Baucal i Ognjen Matanović, dobićemo još jedno ime u prvom timu prvak Srbije.
Zvezda je prvom timu priključila i Mateja Striku iz Banjaluke koji je zadužio broj 27 i koji bi trebalo da se nađe u protokolu za posljednje kolo protiv OFK Beograda.
Kako je prenio Meridiansport, Strika koji igra na poziciji lijevog beka se nameće kao prirodna zamena za Adema Avdića koji će izvjesno na ljeto otići, a sve to je najavio kroz sjajne partije za Grafičar u Prvoj ligi Srbije.

Bila je ideja da se i za prošlo kolo nađe u sastavu, odnosno na klupi, ali usled činjenice da je Grafičar igrao u istom terminu kao i Zvezda, odlučeno je da je Strika potrebniji filijali u borbi za opstanak.
Podsjetimo, Zvezda u petak od 20 časova dočekuje OFK Beograd, čime će završiti tekuću sezonu.
Ujedno će proslaviti i osvajanje šampionske titule.





















































